НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Видеоновости Випуск телепрограми "НТМ" 22.12.2014
Випуск телепрограми "НТМ" 22.12.2014 Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
24.12.2014 10:59

Анонс:

-          У Нікополі вимикатимуть світло за графіком

-          Мешканці Нікопольщини мали можливість пройти безкоштовну офтальмологічну діагностику

-          До Нового року обіцяють відремонтувати вулицю Шевченка – найпроблемніша ділянка вже зроблена

 

У Нікополі вимикають світло. Відключення почались вже з цих вихідних. У п’ятницю ввечері без електроенергію опинились будинки старої частини міста. З 22 грудня  відключення проводитимуться за графіком. Нікопольський район електричних мереж пояснює відключення необхідністю економити. Останнім часом значно зросло електроспоживання підприємствами та населенням міст Нікополь, Марганець, Орджонікідзе та Нікопольського району. У зв’язку з цим і для збереження балансу та частоти в Об’єднаній Енергетичній Системі України в зоні дії Дніпропетровської енергетичної системи вводиться графік аварійного відключення та спеціальний графік аварійного відключення електричної енергії по Нікополю.

Дані заходи носять тимчасовий, вимушений характер, тому підприємство сподівається на розуміння жителів. Графік відключень можна знайти на сайті Нікопольської міської ради. 

Мешканці Нікопольського району мають змогу пройти безкоштовну діагностику органів зору в пересувному офтальмологічному центрі – спеціально обладнаний для цього автомобіль направлений в усі населені пункти регіону. 

У Нікополі відремонтували ділянку дороги поблизу Першотравневого ринку та будівлі райдержадміністрації. Подія насправді довгоочікувана. Адже пересування автотранспорту по цій ділянці через величезні ями було майже неможливим. Минула влада, реагуючі на скарги мешканців, замість ремонту лише скорегувала маршрут автобусу №9. 

День Святого Миколая, 19 грудня, розпочав  плеяду новорічних свят. На свята за традицією прийнято дарувати подарунки. Ось і народний депутат України від нашого 35-го округу Андрій Шипко завітав на Нікопольщину, не з порожніми руками.


Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 17.45, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

53-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ