НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Видеоновости Відремонтували найпроблемнішу ділянку вул. Шевченка
Відремонтували найпроблемнішу ділянку вул. Шевченка Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
24.12.2014 11:09

У Нікополі відремонтували ділянку дороги поблизу Першотравневого ринку та будівлі райдержадміністрації. Подія насправді довгоочікувана. Адже пересування автотранспорту по цій ділянці через величезні ями було майже неможливим. Минула влада, реагуючі на скарги мешканців, замість ремонту лише скорегувала маршрут автобусу №9

 

Підготовчі роботи до капітального ремонту вулиці Шевченка розпочались 8 грудня. А 17 грудня відремонтували ділянку від Першотравневого ринку до будівлі райдержадміністрації.  Це була найпроблемніша ділянка. Ями кілька метрів завдовжки та десятки сантиметрів завглибшки робили проїзд по цій ділянці майже неможливим. Через це навіть довелось змінити маршрут автобусу №9. Тепер ділянка відремонтована, далі запланований капітальний ремонт усієї вулиці Шевченка. Підрядником стала компанія «УкрЄвроБуд 2013», зареєстрована в місті Орджонікідзе.

Технологія, що використовують для капремонту, така: спочатку дорогу фрезерують, далі кладуть асфальтобетонне покриття товщиною 5 сантиметрів. На ділянці вулиці Шевченка від Першотравневого ринку до райдержадміністрації  довелось ще покласти вирівнюючий шар поверхні з так званого доменного шлаку.  Поки погода дозволяє проводити ремонт.

Ремонтні роботи продовжуються, тож за сприятливих погодних умов ремонт дороги буде завершено до кінця поточного року. І Новий рік ми зустрінемо з новим дорожнім покриттям.

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

53-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ