НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Видеоновости На Нікопольщині працює мобільний офтальмологічний центр
На Нікопольщині працює мобільний офтальмологічний центр Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
24.12.2014 11:06

Мешканці Нікопольського району мають змогу пройти безкоштовну діагностику органів зору в пересувному офтальмологічному центрі – спеціально обладнаний для цього автомобіль направлений в усі населені пункти регіону.

 

На Нікопольщині працює спеціально обладнаний пересувний офтальмологічний центр. Це – соціальна ініціатива народного депутата України Андрія Шипка та благодійного фонду «Здоров’я України». Народний обранець, як лікар за фахом, відзначає, що найголовніше у збереженні здоров’я – профілактика та вчасне діагностування захворювання.

Мешканці Червоногригоровки, Орджонікідзе та Нікополя мали можливість безкоштовно перевірити органи зору. І дуже задоволені – адже тут, на місці, не тільки перевірили зір, але й отримали необхідні рекомендації та призначення лікаря.

Пересувний офтальмологічний центр ще два дні працюватиме в місті Орджонікідзе. 23 та 24 грудня з 10 до 16 години по вулиці Середи, 9, в школі мистецтв. Андрій Шипко продовжуватиме втілювати в життя соціальні ініціативи. Адже здоров’я людей було і залишається пріоритетом його діяльності.

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

53-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ