НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Видеоновости Подарунки дітям Нікопольщини до дня Св. Миколая!
Подарунки дітям Нікопольщини до дня Св. Миколая! Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
24.12.2014 11:03

День Святого Миколая, 19 грудня, розпочав  плеяду новорічних свят. На свята за традицією прийнято дарувати подарунки. Ось і народний депутат України від нашого 35-го округу Андрій Шипко завітав на Нікопольщину, не з порожніми руками.

На день святого Миколая діти Нікопольщини отримали корисні подарунку. Другу частину збірки «Казки, що виховують: класика для дітей» презентував учням перших – четвертих класів народний депутат Андрій Шипко.

Над книгою працювали педагоги, психологи, дитячі лікарі. Ілюстрації до збірки – це дитячі малюнки. В книзі зібрані твори, що навчають милосердю та любові до ближнього.  Мета соціального проекту Андрія Шипка – виховання дітей на засадах добра  та чуйності.

Окрім збірки «Казки, що виховують», діти Олексіївської школи отримали в подарунок від нардепа телевізор для свого мультимедійного центру. Такий презент – дуже доречний.

Солодкі подарунки від Андрія Шипка отримала і нікопольська малеча. А в залі культурно-спортивного комплексу НЗФ для них влаштували святковий концерт.

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

53-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ