НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Видеоновости На сесії: аварійні будинки, перевірки бізнесменів та етика депутатів
На сесії: аварійні будинки, перевірки бізнесменів та етика депутатів Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
17.12.2014 00:00

Аварійні будинки, перевірки підприємців та депутатська етика – такими питаннями були стурбовані депутати на позачерговій 55-й сесії Нікопольської міської ради. Далі про це більш детально.

 

В місті почастішали перевірки приватних підприємців співробітниками відділу боротьби з економічними злочинами. Це місцевим народним обранцям розказав на сесії депутат Олександр Рибаков. Під перевірки підпадають ті підприємці, які займаються допомогою воїнам АТО.

До речі, доповнення до Бюджетного кодексу забороняють будь-які перевірки до 1 січня. Виконуючий обов’язки міського голови Андрій Фісак пообіцяв дати доручення розібратись в ситуації, що склалась.

Наступне питання, яке розглянули депутати, стосувалось знову супермаркету «33 квадратних метри». Не дивлячись на те, що магазин не мав декларації про готовність об’єкта до експлуатації, він працює. Голова відділу архітектури та містобудування Світлана Токар повідомила про те, що забудовник надав декларацію, проте із заниженою сумою будівництва – 4,9 мільйона гривень. Це дозволяє йому суттєво знизити 10% внесок у розвиток інфраструктури міста.

Депутат Сергій Марченко порушив питання про ремонт аварійного будинку №24 по вулиці Першотравневій, там деякий час назад вигоріла електропроводка. Він вже звертався з листами на ім’я очільника міста. Проте ремонту будинок так і не дочекався.

На це Андрій Фісак відповів, що в місті 54 будинки, які потребують ремонту. В тому числі і будинок №24 по вулиці Першотравневій. Їх ремонт внесений в Програму розвитку ЖКГ, проте грошей на це поки немає.

Була на сесії і відверто конфліктна ситуація. Між депутатами Олександром Рибаковим та Віталієм Журавльовим вже не вперше виникла словесна суперечка. Проте інші депутати в сварці участі не взяли, а заявили, що сесія – це не місце для зведення рахунків.

І наостанок про приємне – виконуючий обов’язки міського голови Андрій Фісак повідомив присутнім, що питання дати заснування нашого міста розглядається в вищих державних рівнях. Він висловив надію, що незабаром офіційною датою народження міста визнають 1639 рік. А це обіцяє і додаткові кошти з державного бюджету на підтримку козацького міста.

 

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

48-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ