НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Видеоновости Він хотів жити… Встановили меморіальну дошку солдатові Ігорю Берестенку
Він хотів жити… Встановили меморіальну дошку солдатові Ігорю Берестенку Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
16.12.2014 14:03

Він хотів жити. Та загинув за місяць до свого 24-го дня народження. 10 грудня на фасаді школи №10 відкрили меморіальну дошку її випускнику, солдату Ігорю Берестенко. Чоловік героїчно загинув під час виконання службового обов’язку в зоні антитерористичної операції.

 

Ігор Берестенко загинув в бою 24 липня 2014 року. Тоді біля села Новолуганське Донецької області відбувся терористичний напад на блокпост зенітно-артилерійського взводу 93-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України. Хлопець не дожив місяць до свого 24-річчя. Його командир Геннадій Тарасюк пригадав, як разом з Ігорем вони несли службу. А назавжди в пам’яті чоловіка залишиться згадка про те, як молодий солдат понад усе хотів жити.

«Там, на фронті, гинуть найкращі. І Ігор – один з них», - так сказала про хлопця його класний керівник. Вона згадала про колишнього учня тільки хороше.

Заступник міського голови Ольга Коник, не стримуючі сліз, побажала всім мирного неба над головами та скорішого закінчення війни, яка забирає життя наших співвітчизників.

Пам'ять Ігоря Берестенко вшанували хвилиною мовчання. До меморіальної дошки лягли квіти. Вічна слава герою!

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

48-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ