НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Видеоновости Волонтери влаштували благодійний ярмарок-концерт
Волонтери влаштували благодійний ярмарок-концерт Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
16.12.2014 13:59

Благодійний концерт та ярмарок влаштували в місті волонтери. Творчі колективи Нікополя виступали заради наший бійців, а народні майстри продавали свої вироби на ярмарку, а всі зароблені кошти віддавали на потреби військових.

 

Нікопольські волонтери вже кілька місяців працюють, не покладаючи рук, заради адресної допомоги нашим солдатам. Жінки-волонтери вже опанували кілька професій: вони шиють, в’яжуть шкарпетки, плетуть маскувальні сітки, стоять і в мороз, і в дощ зі скриньками для збору коштів. А от тепер ще й організували благодійний ярмарок-концерт.

Творчі колективи та народні майстри Нікопольщини охоче пішли назустріч волонтерам. Квіти з бісеру, вишиванки, в’язані ляльки, вироби в техніці квілінг, смачні новорічні пряники та багато іншого – все це вироби нікопольський майстринь, які вони підготували до благодійного ярмарку.

Наталя Миколаївна вирощує квіти. В неї їх – 400 видів. А у вільний час займається іншим хобі – бісерною флористикою і відтворює по пам’яті вирощені квіти за допомогою бісеру. Свої вироби принесла і на благодійний ярмарок.

Валентині з донькою Камілою припала до душі в’язана лялька-школярка. Не тільки мама, але і донька знає, що це їх невеличке придбання піде на корисну справу.

Усі зібрані кошти підуть на закупівлю того, що в першу чергу необхідне нашим солдатам. А що саме потрібно – це волонтери знають з вуст самих бійців-нікопольців.

На благодійний концерт запросили рідних військових, і самих солдатів, що зараз у відпустці. Ольга Володимирівна – мати солдата, що проходить службу в зоні АТО – дуже вдячна волонтерам за їхню роботу. Як розказує матері син, солдатам дуже важливо навіть просто поспілкуватись з волонтерами, що приїздять до них.

Дружини солдатів теж беруть участь у волонтерській роботі. Ірина, дружина бійця, що зараз служить в зоні АТО, зізнається: тепер не пропускає жодної скриньки для збору коштів.

Чоловік Ірини Денис служить на Луганщині. Вдома на нього чекає дружина й 7річна донечка, яка дуже сумує за батьком та сподівається, що він приїде на новий рік з ялинкою. Єдине бажання дівчинки Влади, яким вона поділилась в листі до Діда Мороза – щоб батько повернувся живим.

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

45-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ