НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Видеоновости Будьте обережні з вогнем та гірляндами
Будьте обережні з вогнем та гірляндами Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
11.12.2014 00:00

Бути обережними з вогнем - закликають пожежники. До того ж наближаються новорічні та різдвяні свята – а це ще один додатковий привід для хвилювання працівників Державної служби надзвичайних ситуацій.

 

За 11 місяців 2014 року в Нікополі та Нікопольському районі зареєстровано 215 пожеж. Для порівняння в минулому було 159. Внаслідок пожежі загинули 8 осіб, з них двоє дітей. Основна причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем, в тому числі в нетверезому стані, та погана електропроводка.

Новорічні та різдвяні свята, що наближаються, – ще один додатковий привід для хвилювання для працівників Державної служби надзвичайних ситуацій. Салюти та феєрверки, гірлянди та петарди – все це може стати причиною пожежі.

Основні правила попередження пожеж на новорічні свята такі: ялинку слід встановлювати на стійкій опорі та в таких місцях, щоб вона в разі чого не заважала евакуації; гірлянди слід використовувати тільки справні й заводського виробництва. А от від феєрверків чи салютів взагалі слід відмовитись. Тим паче така яскрава розвага на Дніпропетровщині поза законом з 1 вересня. За використання піротехнічних виробів навіть передбачений штраф від 595 до 1020 гривень.

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

33-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ