НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Видеоновости Не хизуйтесь прикрасами!
Не хизуйтесь прикрасами! Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
27.07.2014 11:38

 

Правоохоронці закликають містян, а особливо жінок, не хизуватись своїми прикрасами. В місті почастішали випадки грабунку золотих ланцюжків. Підозрювані затримані. Вони – зальотні – приїхали з інших міст, та раніше засуджені.

12 липня вночі чоловік напав на жінку та вкрав золотий ланцюжок та телефон. Його вдалось затримати – 25-річний мешканець Орджонікідзе  був в минулому засуджений і лише в серпні вийшов на волю та знову взявся за старе.

В іншому випадку – постраждав чоловік. Ввечері на нього з биткою напав злочинець та відібрав золоті прикраси, телефон та барсетку з кругленькою сумою. Ця ж людина в цей же день зірвала ланцюжок з шиї дівчини.

Все це ускладнює розкриття злочину. Проте нікопольські правоохоронці працюють над цим. В обох вказаних випадках злочинці затримані. А жертвам повернуть майно. Міліціянти радять не спокушати злочинців та не демонструвати свої коштовні прикраси.


Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

53-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ