НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Видеоновости Допомога захисникам Нікополя
Допомога захисникам Нікополя Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
22.07.2014 14:00

В прес-центрі газети «Проспект Трубників» відбулась прес-конференція щодо проведення в місті благодійної акції «Допомога захисникам Нікополя». Активісти та волонтери розказали, як збирають адресну допомогу нашим захисникам, що потрібно солдатам та закликали всіх небайдужих долучитися до акції.

Нікопольські фонди, громадські та молодіжні організації, активісти та волонтери місяць тому об’єднали свої зусилля заради допомоги нікопольським солдатам, що знаходяться в зоні антитерористичної операції.

Волонтери виставляють на вулицях міста палатки для збору коштів та необхідних продуктів та речей військовим. Тут же в палатках волонтерам можна передати дані солдатів, що знаходяться в зоні АТО. Адже в списках військкомату плутанина.

Волонтери запевняють: вони надають адресну допомогу саме нікопольським солдатам і передають конкретно те, чого їм не вистачає. А це: бронежилети та розгрузки, технічне спорядження, каремати, рації, медикаменти, біноклі, спальники, запчасти на УАЗ та Камаз. Та навіть деякі продукти харчування.

Активісти збирають і кошти, на них закуповують необхідні речі: форму, камуфляж, футболки, шкарпетки. На даний момент допомогли вже більше сімдесяти солдатам: видали форму, каремати, продукти харчування. А ще у солдатів є особливе та зворушливе прохання: надсилати їм дитячі малюнки.

Наразі міська рада прийняла рішення виділити кошти родинам військових, що знаходяться в зоні АТО – по 2 – 2, 5 тисячі гривень.  Для цього члени родини можуть звернутись в соціальну службу за адресою Першотравнева, 9, кабінет №8.

Наразі в списках волонтерів – дані приблизно 300 нікопольських солдатів. Та списки продовжують рости – з’являються нові прізвища. Кожного волонтери перевіряють, дізнаються де він та що йому потрібно. Крім того, вирішили допомогти і військовій частині, що знаходиться поблизу Нікополя та забезпечує пальним військових. Адже умови життя там неабиякі.

Волонтерів для такої масштабної роботи не вистачає. Тож долучитись закликають всіх небайдужих.  Якщо ви хочете передати необхідні речі, допомогти фінансово чи записатись у волонтери, приходьте до координаційного центру, що знаходиться у міськвиконкомі: каб. №8, з 9 до 18 години. Вся інформація про благодійну акцію є в соцмережі Вконтакті та Фейсбуці. Тут же буде розміщуватись інформація про акції та фінансові звіти.


Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

53-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ