НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Видеоновости Стоматологічна установка для районної лікарні
Стоматологічна установка для районної лікарні Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
22.07.2014 13:55

В Нікопольській районній лікарні з’явилась нова сучасна стоматологічна установка. Це стало можливим завдяки народному депутат України Андрію Шипко. Він пообіцяв на цьому не зупинятись.

В стоматологічному кабінеті районної лікарні з’явилась нова сучасна стоматологічна установка. Це перша серйозна заміна обладнання за 25 років. Нова установка забезпечує і комфортну роботу лікареві, і безболісність пацієнту.

Стоматологічну установку лікарня отримала завдяки народному депутату України Андрію Шипко. Між проханням, що медики адресували до народного обранця, і встановленням не пройшло і місяця. Проте у депутата є умова: він допомагає лікарні, а лікарня, в свою чергу, допоможе нужденним.

Андрій Шипко пообіцяв: на цьому не зупиниться. Адже, як лікар, знає, що найголовніше для людини – здоров’я. Вже йде обговорення відкриття кабінету гемодіалізу та діагностичного центру в нашому регіоні. А от лікарі-стоматологи районної лікарні мріють ще й про рентген, якого тут немає.

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

53-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ