НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Видеоновости Виставка «Тобі, кохана!»
Виставка «Тобі, кохана!» Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
13.03.2014 16:16

До свята жіночності, любові та весни 8 березня в Нікопольському культурно-дозвіллєвому центрі відкрилась виставка «Тобі, кохана». Свої роботи для експозиції надали художники Нікополя, Кривого Рогу та Орджонікідзе.

 

Виставка «Тобі, кохана» налічує сто картин. Їх надали 36 художників. Наймолодшому з них 7 років. Хлопчик малював цю картину разом з дідусем.

Є на виставці й професійні художники – члени як Нікопольського, так і національного союзу художників України Віктор Забіяка, Костянтин Поддубко, Василь Усатюк та Василь Живогляд.  Ігор Куделін та Валерій Сосна.

Є і новачки. Андрій Янчишин взяв пензля в руки рік тому. А вже дебютує на виставці і планує стати членом Нікопольського союзу художників.

Роботи митців найрізноманітніші. Але всі вони яскраві, натхненні та присвячені жінкам.

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

07-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ