НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Видеоновости Випуск телепрограми "НТМ" 15.02.2012
Випуск телепрограми "НТМ" 15.02.2012 Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
16.02.2012 13:54

Сьогодні у випуску про такі події: - Нікопольчани можуть отримати знижку при сплаті за теплопостачання
- 15 лютого відзначили 23 річницю виводу Радянських військ з Афганістану
- Шахрайство через Інтернет: двоє нікопольчан замовили речі через всесвітнє павутиння, заплатили, але товар так і не отримали.

Мешканці різних районів міста останнім часом скаржаться на відсутність протягом кількох годин світла в їх будинках. Так по вулиці Малиновського та Артема світла не було близько 5 годин. Через це вимкнулись котли автономного опалювання, і декому довелося навіть ночувати в холодній квартирі. В НГРЕС нашій знімальній групі пояснили: через холоди люди масово вмикають електричні обігрівачі, напруга росте і мережі не витримують. Стаються аварії. Згідно договору постачання електроенергії, аварійна служба повинна протягом доби ліквідувати аварію. В НГРЕС запевняють: аварійки справляються за кілька годин і договорі не порушують.

Абоненти, що справно сплачують за послуги теплопостачання, відтепер мають право на знижку. Так влада продовжує кампанію найсправедливіших тарифів. Далі більш детально про знижку і про те, чому її вдалося впровадити так пізно, коли опалювальний сезон практично закінчується.

15 лютого відзначили 23 річницю виводу Радянських військ з Афганістану. У Нікополі традиційно відбувся мітинг та покладання квітів до меморіалу Чорний тюльпан.

Інтернет міцно засів в нашому житті. Тепер через Всесвітнє павутиння можна не тільки дізнаватись інформацію, але і купувати товари. Останнє представляє собою широке поле для діяльності шахраїв. І нікопольчани вже стали їх жертвами. Так, у нікопольський міськвідділ міліції звернулись двоє мешканців міста. Дівчина замовила хутряну жилетку через групу Вконтакті та зробила 100% передоплату через вебмані. Товар вона через місяць так і не отримала. Чоловік опинився в подібній ситуації: замовив планшет та заплатив більше тисячі гривень. Але придбання до нього не дійшло, а сайт, на якому робив замовлення, зник. Правоохоронці кваліфікують такий вид злочину як шахрайство. Проте попереджають, що знайти винуватців майже неможливо. Тому нікопольчани мають бути більш обережні при замовленні товарів через Інтернет.

В січні нікопольськими правоохоронцями була проведена операція «Зброя»., в ході якої виявлено 9 фактів незаконного зберігання вогнепальної та холодної зброї і боєприпасів. Проведено 3 обшуки, знайдено сигнальний напівавтоматичний пістолет та патрони. Іншу зброї вилучили в ході особистого обшуку на вулиці. Деякі фігуранти справ раніше були засуджені за крадіжки. Є і такі, що раніше не притягувались до кримінальної відповідальності. Всі зазначають, що зберігали зброю для самооборони. По всім фактам порушено кримінальні справи.

У нікопольському краєзнавчому музеї відкрилась виставка під назвою «Трагедії 20 сторіччя». На ній представлені старовинні ікони, які пройшли крізь еру атеїзму та війни. Але збереглися до наших часів. Виставка є незвичною, такого ви не побачите ніде.

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

21-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ