НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Видеоновости Слухняні платники відтепер мають право на знижку
Слухняні платники відтепер мають право на знижку Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
16.02.2012 13:47

Абоненти, що справно сплачують за послуги теплопостачання, відтепер мають право на знижку. Так влада продовжує кампанію найсправедливіших тарифів.

Деякі категорії городян відтепер мають право на часткову знижку при оплаті послуг теплопостачання. Зараз тариф для населення складає 9 гривень 24 копійки. Така вартість зависока для більшості нікопольчан. Але тариф для Нікополя встановлює НКРЄ, а не місцева влада. Проте керівництво міста зуміло знайти компроміс із Нікопольтеплоенерго. Тож тариф не змінюється, а впроваджується система знижок, які компенсуються за рахунок місцевого бюджету.

Впровадження знижок стало можливим вже у розпалі зими і опалювального сезону. Та міський голова Руслан Токар запевняє: раніше зробити такий подарунок нікопольчанам було неможливо.

2 категорії нікопольчан тепер мають право на знижку в 3.70 та можуть сплачувати за тепло усього 5 гривень 54 копійки за 1 квадратний метр опалювальної площі.

Мешканці міста, що не мають заборгованості і систематично сплачують за послугу, а також ті, хто має борги, але уклали договір реструктуризації і теж своєчасно сплачують, мають право на знижку в гривню тридцять. Всіх бажаючих скористатись знижкою запрошують до абонентської служби за адресою Гагаріна, 2. Довідки за телефоном: 2-14-27. Від населення влада очікує адекватної реакції – тобто сплати за отримані послуги. На сьогоднішній день борг мешканців перед Нікопольтеплоенерго складає 21, 5 мільйон гривень.


 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

21-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ