НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Новости Никополя Важливо. Офіційне повідомлення ПрАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» щодо постачання технічної води
Важливо. Офіційне повідомлення ПрАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» щодо постачання технічної води Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
15.05.2018 11:11

energores

В газеті «Проспект Трубників» від 3.05.2018 року була надрукована стаття «Город просит воды», в якій надана неуточнена інформація щодо постачання технічної води ПрАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ». Редакція приносить свої вибачення адміністрації підприємства та друкує повну й офіційну інформацію ПрАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» щодо становища з постачанням технічної води у місті. 

Офіційне повідомлення ПрАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» щодо постачання технічної води 

Свобода слова в діяльності засобів масової інформації є одним з найважливіших інститутів демократії, тому ПрАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» з великою повагою ставиться до роботи журналістів, особливо тих, які сприяють об’єктивному висвітленню інформації.

Разом з тим, у виданні нікопольської міської газети «Проспект Трубників» за 3 травня 2018 року №18 (8028) на першій сторінці надруковано матеріал авторства Ольги Приходько «Город просит воды». У зазначеній статті автором викладені факти, які не відповідають дійсності та ставлять під сумнів репутацію нашого підприємства і полягають у наступному:

Автор статті пише про те, що директором КП «Нікопольводоканал» Великим Ю. М. було освітлено проблему щодо постачання технічної води до західної частини міста Нікополь, а сааме: кварталів №1–7, №10, селища Північне (кв. 22) та 3 дільниця (надалі – квартали), яка пов’язана з укладанням Договорів з ПрАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» на постачання технічної води.

У березні 2018 року, напередодні початку поливного сезону, між представниками кварталів, керівництвом Нікопольської міської ради, керівництвом нашого підприємства та керівництвом КП «Нікопольводоканал» було досягнуто усної домовленості щодо укладання Договору на постачання технічної води через мережі КП «Нікопольводоканалу» до кварталів.

На виконання зазначеної домовленості ПрАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» було направлено на КП «Нікопольводоканал» проект договору, який станом на сьогоднішній день підписано тільки для постачання технічної води для жителів кварталу №22.

Під час обговорення міською радою та КП «Нікопольводоканал» було зазначено, що інші квартали можуть бути забезпечені для поливу питною водою. При цьому представниками ПрАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» та представниками кварталів наголошувалося на тому, що у цьому випадку існує ризик невиконання параметрів тиску.

ПрАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» підтверджує свою готовність у повному обсязі забезпечити потреби мешканців кварталів м. Нікополь у технічній воді, за умов укладання договорів згідно з досягнутими домовленостями, або інший варіант із раніше зазначених, який обере Квартал. Ми готові до компромісу, але не готові заключати договори безпосередньо з кожним споживачем.

Щодо вислову автора статті, а саме: «Энергоресурсы выставляют цену на техническую воду в размере 8,50 грн. за кубометр, т. е. она намного выше, чем на питьевую», то даний вислів повністю не відповідає дійсності, оскільки на теперішній час для Кварталів та садівничих товариств діє тариф ПрАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» у розмірі 3567,60 грн. з ПДВ за 1 тис. м3. На підтвердження цього факту ми маємо укладені договори з садівничими товариствами за вказаною вище ціною. На нашу думку, зазначений керівником КП «Нікопольводоканал» та автором статті Ольгою Приходько тариф 8,50 грн. є саме тарифом КП «Нікопольводоканал» для кварталів.

Протягом багатьох років ПрАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» у рамках договірних відносин постачало мешканцям міста Нікополь через свої мережі питну та технічну воду власного виробництва, яка відповідала/відповідає технічним умовам та найвищим показникам з якості. Нашими споживачами є майже 500 Абонентів промислового майданчика колишнього Нікопольського Південнотрубного завода. Впродовж терміну діяльності нашого підприємства ми зарекомендували себе як відповідальні партнери, які виконують прийняті на себе зобов’язання у чітко встановлені строки та з високою якістю послуг.

Наше підприємство приділяє значну увагу у формуванні партнерських відносин з споживачами, які засновані на взаєморозумінні, співробітництві та професіоналізмі, саме тому нам не байдужі потреби населення м. Нікополь.

У серпні 2017 року КП «Нікопольводоканал» відмовилося від споживання питної води виробництва ПрАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ». Ставлячись з розумінням, що КП «Нікопольводоканал» потрібен час на модернізацію власного обладнання, наше підприємство неодноразово пропонувало свою технічну та партнерську підтримку для задоволення потреб населення, а саме 3-ї дільниці, мікрорайону Трубник-2 та с. Олексіївка та кварталів.

Ми вважали і вважаємо наші пропозиції виявленням партнерських відносин, оскільки саме це може надати можливість зняти напругу в місті та провести КП «Нікопольводоканал» заплановані роботи по модернізації виробництва питної води. 

 

Адміністрація.

 

УТОЧНЕННЯ

ТАРИФ НА ТЕХНІЧНУ ВОДУ ВІД ПрАТ "ЕНЕРГОРЕСУРСИ" СКЛАДАЄ 3 567,60 грн за 1 тис. куб. м

В газеті "Проспект Трубників" від 3.05.2018 року була надрукована стаття "Город просит воды", в якій надана неуточнена інформація щодо ціни на технічну воду, яку постачає ПрАТ "ЕНЕРГОРЕСУРСИ". Вказана в статті ціна в розмірі 8,50 грн. за 1 куб. м технічної води не відповідаю дійсності. ПрАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» повідомляє, що на теперішній час для кварталів та садівничих товариств діє тариф у розмірі 3 567,60 грн. з ПДВ за 1 тис. м3. На підтвердження цього факту є укладені договори з садівничими товариствами.

Редакція приносить свої вибачення адмістрації підприємства.

 

ПрАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» готові постачати технічну воду нікопольчанам

В Нікополі склалася надзвичайна ситуація з постачанням питной води. І це пов'язано з тим, що договір на постачання технічної води мешканцям приватного сектору міста укладено тільки з одним кварталом – 22-м (селище Північне). Довгі роки користування технічною водою для господарських справ рятувало нікопольчан від безводдя і на сьогодні ПрАТ "ЕНЕРГОРЕСУРСИ" готові постачання технічну воду на квартали.

У березні 2018 року, напередодні початку поливного сезону, між представниками кварталів, керівництвом Нікопольської міської ради, керівництвом підприємства та керівництвом КП «Нікопольводоканал» було досягнуто усної домовленості щодо укладання Договору на постачання технічної води через мережі КП «Нікопольводоканалу» до кварталів.

На виконання зазначеної домовленості, ПрАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» направив на КП «Нікопольводоканал» проект договору, який станом на сьогоднішній день підписано тільки для постачання технічної води для жителів кварталу № 22.

Під час обговорення, міською радою та КП «Нікопольводоканал» було зазначено, що інші квартали можуть бути забезпечені для поливу питною водою. При цьому представниками ПрАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» та представниками кварталів наголошувалося на тому, що у цьому випадку існує ризик невиконання параметрів тиску.

ПрАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» підтверджує свою готовність у повному обсязі забезпечити потреби мешканців кварталів м. Нікополя у технічній воді, за умов укладання договорів згідно досягнутих домовленостей, або інший варіант із раніше зазначених, який обере квартал. "Ми готові до компромісу, але ми не готові заключати договори безпосередньо з кожним споживачем. На теперішній час для кварталів та садівничих товариств діє тариф ПрАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» у розмірі 3 567,60 грн. з ПДВ за 1 тис. м3. На підтвердження цього факту є укладені договори з садівничими товариствами за вказаною вище ціною", – наголошує керівництво підприємства.

Протягом багатьох років ПрАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» у рамках договірних відносин постачало мешканцям міста через свої мережі питну та технічну воду власного виробництва, яка відповідала та відповідає технічним умовам та найвищим показникам з якості. Споживачами води ПрАТ "ЕНЕРГОРЕСУРСИ" є майже п’ятдесят абонентів промислового майданчика колишнього Нікопольського Південнотрубного завода. Впродовж терміну діяльності підприємство зарекомендувало себе як відповідальний партнер, який виконує прийняті на себе зобов’язання у чітко встановлені строки та з високою якістю послуг. Робота підприємства заснована на взаєморозумінні, співробітництві та професіоналізмі, і тому йому не байдужі потреби населення міста.

У серпні 2017 року КП «Нікопольводоканал» відмовилось від споживання питної води виробництва ПрАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ». Але керівництво "ЕНЕРГОРЕСУРСІВ" неодноразово пропонувало свою технічну та партнерську підтримку для задоволення потреб населення водою, а саме 3-ї дільниці, мікрорайону Трубник-2 та с. Олексіївка та кварталів.

Адміністрація підприємства вважає свої пропозиції виявленням партнерських відносин, оскільки саме це може надати можливість зняти напругу в місті та провести КП «Нікопольводоканал» заплановані роботи по модернізації виробництва питної води.

 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

11-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ