НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Новости Никополя Офіційне повідомлення ПрАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» щодо постачання технічної води
Офіційне повідомлення ПрАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» щодо постачання технічної води Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
04.05.2018 14:42

energoresУ березні 2018 року, напередодні початку поливного сезону, між представниками кварталів, керівництвом Нікопольської міської ради, керівництвом нашого підприємства та керівництвом КП «Нікопольводоканал» була досягнута усна домовленість щодо укладання Договору на постачання технічної води через мережі КП «Нікопольводоканалу» до кварталів.

На виконання зазначеної домовленості, ПрАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» було направлено на КП «Нікопольводоканал» проект договору, який станом на сьогоднішній день підписано тільки для постачання технічної води для жителів кварталу № 22.

Під час обговорення, міською радою та КП «Нікопольводоканал» було зазначено, що інші квартали можуть бути забезпечені для поливу питною водою. При цьому представниками ПрАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» та представниками кварталів наголошувалося на тому, що у цьому випадку існує ризик невиконання параметрів тиску.

ПрАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» підтверджує свою готовність у повному обсязі забезпечити потреби мешканців кварталів м. Нікополь у технічній воді, за умов укладання договорів згідно досягнутих домовленостей, або інший варіант із раніше зазначених, який обере квартал. Ми готові до компромісу, але ми не готові заключати договори безпосередньо з кожним споживачем.

На теперішній час для кварталів та садівничих товариств діє тариф ПрАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» у розмірі 3 567,60 грн. з ПДВ за 1 тис. м3. На підтвердження цього факту ми маємо укладені договори з садівничими товариствами за вказаною вище ціною. Тариф зазначений керівником КП «Нікопольводоканал» в розмірі 8,50 грн. є саме тарифом КП «Нікопольводоканал» для кварталів.

Протягом багатьох років ПрАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» у рамках договірних відносин постачало мешканцям міста Нікополь через свої мережі питну та технічну воду власного виробництва, яка відповідала і відповідає технічним умовам та найвищим показникам якості. Нашими споживачами є майже п’ятдесят абонентів промислового майданчика колишнього Нікопольського Південнотрубного завода. Впродовж терміну діяльності нашого підприємства ми зарекомендували себе як відповідальні партнери, які виконують прийняті на себе зобов’язання у чітко встановлені строки та з високою якістю послуг.

Наше підприємство приділяє значну увагу у формуванні партнерських відносин з споживачами, які засновані на взаєморозумінні, співробітництві та професіоналізмі, саме тому нам не байдужі потреби населення м. Нікополя.

У серпні 2017 року КП «Нікопольводоканал» відмовилось від споживання питної води виробництва ПрАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ». Ставлячись з розумінням, що КП «Нікопольводоканал» потрібен час на модернізацію власного обладнання, наше підприємство неодноразово пропонувало свою технічну та партнерську підтримку для задоволення потреб населення, а саме 3-ї дільниці, мікрорайону Трубник-2 та с. Олексіївка та кварталів.

Ми вважали і вважаємо наші пропозиції виявленням партнерських відносин, оскільки саме це може надати можливість зняти напругу в місті та провести КП «Нікопольводоканал» заплановані роботи по модернізації виробництва питної води.

 

Адміністрація.

 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

11-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ