НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Новости Никополя З 10 квітня забороняється рибальство
З 10 квітня забороняється рибальство Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
07.04.2017 14:59

ribaУправління Державного агентства рибного господарства у Дніпропетровській області повідомляє мешканцям м. Нікополь та Нікопольського району, що на підставі наказу Держрибагенства України від 14.03.2017 року за №140 «Про внесення змін до наказу Державного агентства рибного господарства України» від 06.02.2013 року №31 «Про затвердження районів діяльності (контролю) органів рибоохорони (зі змінами)» з 15.03.2017 року організацією рибоохоронної роботи та регулювання рибальства на території Дніпропетровської області, в тому числі м. Нікополь та Нікопольському районі, здійснює виключно Управління Державного агентства рибного господарства у Дніпропетровській області, якому підпорядковується оперативний відділ охорони водних біоресурсів – «Рибоохоронний патруль».

З метою забезпечення охорони, відтворення водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах, підконтрольних Управлінню Державного агентства рибного господарства у Дніпропетровській області, відповідно до Законів України «Про тваринний світ», «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів», «Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об’єктах України», «Правил любительського і спортивного рибальства» забороняється промислове, любительське рибальство з плавзасобів під час руху риби на нерест та на період її нересту у Каховському водосховищі в межах Дніпропетровської області з 10 квітня по 18 червня 2017 року включно, на річках і в корінних водах в межах Апостолівського, Нікопольського, Томаківського районів Дніпропетровської області, з 10 квітня по 29 травня 2017 року включно, у придаткових системах водних об’єктів в межах Апостолівського, Нікопольського, Томаківського районів Дніпропетровської області з 10 квітня по 8 липня 2017 року включно, на водоймах, які експлуатуються у режимі спеціальних товарних рибних господарств в межах Апостолівського, Нікопольського, Томаківського районів Дніпропетровської області, з 10 квітня по 18 червня 2017 року включно.

Забороняється лов раків у Каховському водосховищі та інших рибогосподарських водних об’єктах в межах Апостолівського, Нікопольського, Томаківського районів Дніпропетровської області у період виношування ікри, першої та другої линьки, з 10 квітня по 10 липня та з 20 серпня по 30 вересня 2016 року.

У період заборони лову риби 2017 року, дозволяється любительський лов риби з берега всім громадянам, однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком та спінінгом, на відведених ділянках водойм, а саме : по правому берегу Каховського водосховища в межах Дніпропетровської області та на річках у межах населених пунктів, за виключенням нерестових ділянок:

-    Капулівська – від мису с. Капулівка до мису с. Олексіївка і в глиб затоки;

-    Новопавлівська – від зони відпочинку м. Нікополь (включаючи Зелений острів) до західної околиці смт Червоногригорівка;

-    Грушевська – від західної частини с. Добра Надія до Грушевського мису;

-    Мар’янська – від старого цвинтаря с. Мар’янське до старої пристані с. Мар’янського;

- 50-метрова акваторія навколо островів

Безкоштовна «гаряча» лінія «Держрибагенства»: 0-800-50-52-50.

За порушення правил – штраф

 Рибоохоронний патруль Дніпропетровщини нагадує, що за порушення правил рибальства під час нересту передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність. Відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення, за незначне порушення правил рибальства передбачено попередження або накладення штрафу від 34 до 170 грн.; за грубе порушення правил рибальства (наприклад, із застосуванням електроструму, вибухових або отруйних речовин, інших заборонених знарядь лову, промислових знарядь лову особами, які не мають дозволу на промисел, тощо) передбачено штрафи від 340 до 680 грн. з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення. За грубі порушення передбачена також кримінальна відповідальність – штраф 3400 – 6800 грн. або позбавлення волі строком до 3 років. Крім того, за кожну незаконно виловлену рибу, незалежно від її розміру, нараховується розмір завданої шкоди (для прикладу: сом – 425 гривень, щука – 340 гривень, судак – 510 гривень, лящ – 170 гривень тощо).

 

 

 

 


Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ