НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Новости Никополя Відлуння свята
Відлуння свята Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
29.08.2016 14:45

У Нікополі відзначили День державного прапора

Сьогодні, напередодні Дня Незалежності, Україна відзначає День державного прапора. Офіційно це свято почали відзначати у 2004 році. По всій країні 23 серпня піднімають синьо-жовті стяги, що символізують силу, свободу та єднання українського народу.

Не став виключенням і Нікополь. О 9 годині на площі біля Нікопольської міської ради відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора. Офіцер військової частини А0593 доповів міському голові про готовність. Андрій Фісак дав команду «Державний прапор України підняти!»

pochestna-varta

Почесна варта

Очільник міста Андрій Петрович нагородив Грамотами обласної ради, міського голови та Вітальними листами працівників освіти, медицини, органів місцевого самоврядування, представників громадських та благодійних організацій, воїнів АТО.

nagorodjeniya

Міський голова голова Андрій Фісак нагороджує грамотами та вітальними листами

Також активні мешканці міста отримали Подяки із рук помічника народного депутата України Андрія Шипко Надії Бредихіної.

Під час історичної довідки на церемонії зазначили, що Державний Прапор – це уособлення нашої незалежності, це наш дух, наша честь і слава. Тож нехай він своєю багатовіковою історією підтримує нас у повсякденні та надає впевненість у найкращому майбутньому України!

 

Прес-служба міської ради

 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ