НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Новости Никополя Відновлена траса, по якій тепер з Нікополя до Дніпра можна доїхати за годину
Відновлена траса, по якій тепер з Нікополя до Дніпра можна доїхати за годину Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
16.11.2020 14:21

doroga-1

Реалізація проєкту «Велике будівництво», заявленого Президентом України Володимиром Зеленським, включає в себе реконструкцію і будівництво нових доріг. Сучасні дороги – це підґрунтя економічного зростання, економія коштів бізнесу на перевезення товарів, створення щільних зв’язків між містами і регіонами. А ще це додаткові робочі місця на будівництві доріг національного та місцевого призначення, це можливість доступу громадян з віддалених містечок і сіл до якісної освіти чи медичного обслуговування.

Зараз навіть важко згадати, скільки років поспіль важлива автомобільна траса «Нікополь – Дніпро» була важким іспитом в подоланні цієї відстані і представляла собою справжнісіньке авторалі. Особливо зруйнованою вона була останні роки, в деяких містах дороги з асфальтованим покриттям не було зовсім. Автомобілісти витрачали на пересування в два-три рази більше часу, ніж було необхідно, а головне – від попадання в глибочезні ями руйнувалася навіть залізна техніка. Поїздка в Дніпро і з Дніпра до Нікополя супроводжувалася учасниками цього процесу найгіршими висловлюваннями в бік уявних відповідальних за стан доріг і повним набором недрукованих висловів.

2020 рік змінив докорінно стан українських доріг. Не виключенням стала і Автомобільна дорога регіонального значення Р-73 /Н-08/, що проходить Дніпропетровською і Запорізькою областями. Завдяки підтримці і злагодженій роботі Дніпропетровської ОДА, обласної ради і народного депутата 35-го виборчого округу Дениса Германа з його помічником засновником БФ «Майбутнє Нікопольщини» Русланом Олійником було розпочато повне відновлення цього важливого автомобільного напрямку.

doroga-3

– Зараз повністю змінився підхід до будівництва доріг, – коментує виконання робіт заступник голови Служби Автомобільних доріг в Дніпропетровській області Олександр Коломієць. – Раніше одну дорогу могли розбивати на шматки по 20 кілометрів та в різні проміжки часу віддавати різним підрядникам. Як наслідок, ми не отримували якісно побудовану від початку до кінця дорогу. В рамках цього нового проєкту ми покажемо, що може бути інакше.

Наразі на 20-кілометровій ділянці у Нікопольському районі покладено верхній шар асфальтобетонного покриття, нанесено розмітку, встановлено дорожні знаки. Введення в експлуатацію ділянки відбулося на початку вересня 2020 року.

Наступна ділянка траси Р-73, на якій цим літом було розпочато ремонт, має протяжність 18 кілометрів. Ремонтні роботи тривають від Нікопольського району до повороту на смт Томаківка Томаківський район.

Вже укладено 15 кілометрів вирівнюючого шару покриття.

Також ведуться роботи з розбирання основи дорожнього одягу і буде відремонтована ще одна ділянка дороги Р-73 протяжністю 15 кілометрів.

Підрядником ремонтних та відновлюваних робіт є ТОВ «УПП ІІ УПС».

– Закінчення робіт та введення в експлуатацію планується до кінця поточного року, – зазначив Олександр Коломієць.

Тож вже зараз дорога, стан якої був вкрай незадовільним, радує водіїв якісним та безпечним дорожнім покриттям.

doroga-2

 

Максим КОТЕЙКО.

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

53-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ