НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Новости Никополя Вибори-2020. В РАЙОННІЙ РАДІ БУДУТЬ ДЕПУТАТИ ВІД НІКОПОЛЯ: ХТО БАЛОТУЄТЬСЯ
Вибори-2020. В РАЙОННІЙ РАДІ БУДУТЬ ДЕПУТАТИ ВІД НІКОПОЛЯ: ХТО БАЛОТУЄТЬСЯ Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
20.10.2020 10:28

deputati17 липня народні депутати України проголосували за проєкт Постанови Верховної Ради України «Про утворення та ліквідацію районів». На Дніпропетровщині замість 22 районів тепер утворено сім – Дніпровський, Новомосковський, Нікопольський, Криворізький, Павлоградський, Синельниківський та Кам’янський.

У зв’язку з адміністративною реформою до складу Нікопольського району ввійшли нові громади, а по новому Закону про вибори мешканці міста тепер також будуть мати своїх представників в райраді. Нікопольська районна ТВК сформувала пять виборчих комісій. Від партій було 86 подань. Серед керівного складу комісій найбільше членів у партій «Опозиційна платформа – За життя» (18), ВО «Батьківщина» (18), «Слуга народу» (17), «Європейська Солідарність» (12).

Новий Нікопольський район поділений на шість виборчих округів: №1 – Томаківська, Мирівська, Червоногригорівська і Першотравневська селищні та сільські гро­мади, №2 – Марганецька міська громада, №3 – Покровська міська громада, №4 – Покровська сільська і західна частина Нікопольскої міської громади, №5 – центральна частина Нікопольської громади, №6 – східна частина Нікопольської громади

 

Перші кандидати в списках

Партійні списки очолюють перші кандидати: «За майбутнє» – Сергій Кривонос, «Слуга народу» – Андрій Палош, «Опозиційна платформа – За життя» – Василь Піскунов, «Європейська Солідарність» – Олег Кириченко, «Батьківщина» – Валентина Євтушенко, «Пропозиція» – Дмитро Бичков, «Громадська сила» – Віктор Супронюк, «Наш край» – Юрій Сокол, «Блок Вілкула «Українська перспектива» – Жанна Цапко.

 

Округ №1 

«За майбутнє»: Максим Скорук, Євгенія Ніколаєнко, Владислав Карапуд, Олеся Березовська, Олександр Ходак, Володимир Турчиненко.

«Слуга народу»: Олександр Степанов, Ірина Ждан, Ігор Грищенко, Наталія Скорук, Сергій Лалов, Віталій Мухін, Анна Ковпашко, Іван Кабанов, Микола Столяр, Ніна Некрита.

«Опозиційна платформа – За життя»: Володимир Леперда, Олексій Лобурєв, Наталя Кравченко, Кирило Сушко, Юлія Приладишева, Микола Каменєв, Олена Ткаченко.

«Європейська Солідарність»: Андрій Кругляк, Віталій Борщ, Дар’я Шлома, Максим Вояковський, Віра Бєляєва.

«Батьківщина»: Юлія Келембет, Валерій Філь, Іван Андрієнко, Наталія Лавріненко, Юрій Ковальчук, Оксана Калакура, Василь Липкін, Олександра Єфіменко, Юрій Гончаров, Валентин Окатий.

«Пропозиція»: Інна Канищева, Вадим Студенікін, Олександр Косовський, Юлія Присташ, Ольга Похиленко, Микола Тутря, Тетяна Ярошенко.

«Громадська сила»: Андрій Пучин, Андрій Думанський, Радмила Богданова, Наталя Гузь, Андрій Чаплицький.

«Наш край»: Юрій Безродний, Оксана Дмитрієва, Юрій Забуга, Олег Сазонов, Ольга Горобець, Юрій Корнієнко, Лідія Стрільцова.

«Блок Вілкула «Українська перспектива»: Марія Мартинюк, Інна Цимбал, Микола Старикевич, Марія Даровських, Ігор Кожанов.

 

Округ №4 

«За майбутнє»: Тетяна Обиденна, Віктор Мостика, Леонід Алейніков, Сергій Завгородній, Оксана Гончарук, Віктор Скирда, Лариса Калюжна.

«Слуга народу»: Оксана Хнюкало, Владислав Петров, Віталій Степаненко, Сергій Фініковський, Артур Тимофєєв, Іван Могір, Олена Чумак.

«Опозиційна платформа – За життя»: Світлана Струсь, Сергій Плескун, Євген Захаров, Руслан Маслюк, Тетяна Волошина, Петро Проценко, Світлана Оріховська.

«Європейська Солідарність»: Сергій Боярченко, Валерій Перепелка, Олена Романець, Надія Жур, Валерія Меншикова, Костянтин Комашко, Олена Авдоніна, Валерій Пінчук.

«Батьківщина»: Марія Ткачова, Олександр Пуховий, Оксана Березовська, Катерина Бліщак, Оксана Глушко.

«Пропозиція»: Ганна Сідільова, Віталій Попок, Богдан Кобиляцький, Наталя Братова, Олексій Сидоров, Марія Шевгеніна, Віталій Мунтян.

«Громадська сила»: Оксана Супронюк, Алла Бігдан, Алла Яницька, Олександр Кушнірук, Олександр Антіпов.

«Наш край»: Геннадій Зимін, Олександр Авраменко, Олена Живиця, Дмитро Дейнега, Галина Казакова.

«Блок Вілкула «Українська перспектива»: Григорій Баширов, Марія Сурган, Леонід Краснов, Людмила Павчинська, Сергій Марченко.

 

Округ №5 

«За майбутнє»: Іван Базилюк, Василь Кинкурогов, Тетяна Яловенко, Володимир Скиба, Анна Носинова, Андрій Кулібаба, Ольга Головко.

«Слуга народу»: Микита Черепанов, Олена Таран, Анастасія Курилович, Оксана Гайдук, Артур Тимофєєв.

«Опозиційна платформа – За життя»: Ігор Карпенко, Олег Воробйов, Надія Тарасенко, Олександр Левинський, Лілія Бушуєва, Олексій Косюк.

«Європейська Солідарність»: Анастасія Нестерова, Валентина Каунова, Олександр Сударєв, Віталій Мандик, Максим Задорожний, Ірина Хмелєвська, Віктор Кугаєнко.

«Батьківщина»: Валерій Случевський, Іван Зубач, Наталя Гармаш, Сергій Тюх, Тетяна Кудря, Оксана Бондаренко, Олег Савенко.

«Пропозиція»: Лариса Череп, Олег Шило, Олена Каращук, Евгеній Чередніченко, Ганна Соколова, Сергій Мороз.

«Громадська сила»: Ольга Червякова, Олександр Плат, Федір Суліз, Едуард Оселедчик, Анастасія Єрмакова.

«Наш край»: Павло Радченко, Людмила Асмолова, Дмитро Драгун, Алла Білан, Марина Конарова.

«Блок Вілкула «Українська перспектива»: Лілія Менделєва, Алла Крижановська, Микола Олійник, Михайло Метер, Наталя Догонова.

 

Округ №6 

«За майбутнє»: Валерій Кісельов, Микола Ведерніков, Наталя Горболіс, Валентина Горяна, Сергій Дєтков, Ольга Пастухова, Андрій Барабах.

«Слуга народу»: Андрій Загной, Наталя Жернакова, Євген Таран, Юлія Кучеровець, Олег Фельдман, Ігор Ляшенко.

«Опозиційна платформа – За життя»: Максим Забула, Олена Дідковська, Володимир Рудик, Вікторія Камликова, Андрій Приймак, Ольга Бєлогурова.

«Європейська Солідарність»: Олександр Разін, Олександр Шевченко, Анатолій Доброродній, Наталя Фещенко, Катерина Блєдна, Мирослав Жуковський, Катерина Соколенко, Роман Гришин.

«Батьківщина»: Марія Соловйова, Олександр Палець, Анна Рябова, Лідія Медведєва, Євген Бовкун.

«Пропозиція»: Яна Пучина, Олександр Демидченко, Наталя Нагнибіда, Дмитро Корчак, Яна Єгошина, Юрій Колесников, Неля Марчук.

«Громадська сила»: Лариса Сухарєва, Сергій Бондаренко, Ігор Немченко, Лариса Артеменко, Алла Якимець.

«Наш край»: Олександр Приймак, Олена Безродна, Валерій Карнаух, Юлія Нелюбіна, Оксана Якимець.

«Блок Вілкула «Українська перспектива»: Ян Сарапулов, Світлана Крохмаль, Оксана Горобець, Євген Іванков, Василь Допіро.

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

48-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ