НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Новости Никополя ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ М. НІКОПОЛЯ ТА НІКОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ. АВТОМАТИЧНЕ ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ
ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ М. НІКОПОЛЯ ТА НІКОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ. АВТОМАТИЧНЕ ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
26.08.2020 13:39

pensiya

На виконання указу Президента України від 08.11.2019 №837 «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави» Пенсійний фонд України запровадив механізм автоматичного (без особистого звернення особи до територіального органу ПФУ) призначення пенсії за віком 

Відповідний сервіс доступний на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України. Подати документи для призначення пенсії можна через особистий кабінет на вебпорталі за допомогою кваліфікованого електронного підпису.

В особистому кабінеті особа заповнює та подає документ «Анкета-заява на автоматичне призначення пенсії». Деякі поля заповнюються автоматично, за даними особи, наявними на порталі, деяку інформацію необхідно додати в ручному режимі.

Разом з Анкетою подаються файли сканованих документів, що підтверджують набутий трудовий стаж, ідентифікують особу, та інших документів. Файли документів необхідно прикріпити у відповідному розділі, кожний з яких містить перелік необхідних документів.

Перед формуванням заяви необхідно виконати наступне:

1. Для подання заяви необхідно сканувати копії документів за визначеним переліком. Розмір кожного файла, тобто сканованої копії документа, не повинен перевищувати 1 Мб. Формат файла JPG, JPEG, PDF .

2. Для отримання пенсійного посвідчення потрібно подати скановані копії фотографії та підпису.

Вимоги до сканованої копії фотографії:

назва файла – Photo_compressed.jpeg; розмір файла від 20 до 24 кБ, розмір фото – висота 30 мм, ширина 25 мм; на фотографії обличчя повинно становити 70–80%. Фотографія має бути кольоровою і на фото мають бути відсутні будь-які сторонні предмети.

Вимоги до сканованої копії підпису:

назва файлу – Sign_compressed.jpeg; розмір файла від 3 до 5 кБ. Підпис має бути виконано чорнилами чорного кольору.

Під час опрацювання звернення надсилатимуться sms-повідомлення на номер мобільного телефону та повідомлення на адресу електронної пошти.

 

Наталя Морозова,
з
аступник начальника Нікопольського відділу
обслуговування громадян (сервісний центр)
.

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

48-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ