НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
ВІТАЄМО Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
12.05.2020 16:14

pozdr

ПРИВІТАННЯ НІКОПОЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ АНДРІЯ ФІСАКА З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Шановні ветерани! Дорогі нікопольці!

Сердечно вітаю вас з 75-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! 

Довгі роки війни наші батьки, діди та прадіди йшли до Перемоги, шлях до якої був окроплений кров’ю та слізьми. Перемога далася дуже високою ціною, адже війна вкрала радість дитинства та молодості у мільйонів українців, ще мільйони поклали своє життя заради свободи та незалежності.

Наш громадський обов'язок - не забувати жодного учасника війни, розповідати про ці сумні історичні події дітям. І сьогодні, нове покоління українців бореться за свої права і свободи, бореться і віддає своє життя за Україну. Пам'ять про подвиг наших Героїв робить нас сильнішими у боротьбі за мир! 

Низький уклін та вічна пам’ять і слава полеглим воїнам, які зі зброєю в руках захистили нашу свободу.

У цей день бажаю усім ветеранам, вдовам фронтовиків і всім нікопольцям міцного здоров’я, миру й  добробуту!  Нехай небо над нами завжди буде чистим!

Зі святом!

***

Шановні жителі Никопольщини! Дорогі ветерани Другої Світової війни!

Вітаю вас з визначною датою – 75-ю річницею Великої Перемоги над фашизмом!

За час, що минув з травня 45-го багато чого змінилося в історії держав, народи яких завоювали своїм нащадкам мирне життя, але незмінним залишилась пам'ять і подяка всім учасникам боїв Другої Світової війни, тим, хто важкою працею наближав довгоочікуваний День Перемоги!

Я щиро вітаю всіх з 75-ою річницею Великої Перемоги!

Бажаю міцного здоров’я, довгих і щасливих років життя, бадьорості та натхнення! Хай ваше життя завжди буде зігріте теплом, любов’ю та піклуванням рідних і близьких вам людей! Миру та щасливого майбутнього всім нам і нашій рідній Україні!

З повагою

Денис ГЕРМАН, народний депутат України Денис Герман

***

Дорогі земляки!

Сердечно вітаю вас зі святом Великої Перемоги!

75 років – три чверті століття – минуло від того святого дня. Один за одним йдуть у вічність герої, які ціною власних життів врятували світ від нацизму.

Ми – народ-визволитель, народ-переможець!

І в кожній родині – своя героїчна історія! Вона живе на пожовклих фотокартках, у старих листах з фронту. Це наша гордість й живильна сила нашої державності.

У День Великої Перемоги розкриємо старі сімейні фотоальбоми, згадаймо наших прадідів, вшануємо їхню пам’ять тишою.

Вклонімося доземно ветеранам війни та трудівникам тилу, які творили Перемогу на полях, у заводських цехах, партизанських загонах.

Пишаємося вами, наші земляки, гідні нащадки воїнів-визволителів!

Хай буде мир над нашою землею! Хай ніколи не плачуть матері й не сиротіють діти! Бажаємо кожному з вас миру в родинах і в душах, міцного здоров’я й щасливої долі на довгі роки!

З повагою Андрій Шипко та його команда.

***

Дорогі ветерани! Шановні нікопольчани!

 Щиро вітаю Вас з 75-ю річницею Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Це ваш день, дорогі ветерани. Це ваше свято. Але це ще й наше свято. Тому що в нашій пам'яті та в наших серцях горить вогонь вашого подвигу в ім’я рідної землі. Ми пам'ятаємо про тих, хто йшов назустріч смерті в боях, рятуючи майбутні покоління, про тих, хто своєю героїчною працею в тилу наближав Перемогу, про тих, хто піднімав країну з руїн. Ця перемога одна на всіх, як один на всіх цей крихкий мир, як один на всіх у нас дім - наша країна.

Бажаю дорогим нашим ветеранам і всім нікопольцям здоров'я, щастя, уваги й любові близьких та рідних людей, впевненості у завтрашньому дні, добра і благополуччя родинам.

Олександр ФЕЛЬДМАН, генеральний директор ТОВ «НВО «Трубосталь», кандидат технічних наук, Почесний громадянин м. Нікополя

***

Дорогі наші Ветерани !

Щиро Вітаємо Вас з Днем Перемоги! Бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, багато років щасливого життя та мирного неба! Вірність, хоробрість, звитяга – ці якості проявляють, щоб захистити Батьківщину. Ці якості я бажаю всім, хто пам'ятає, шанує та відзначає цей День! Нехай любов до Батьківщини ніколи не покидає Вас, буде Вам вірною супутницею на все життя. З Днем Перемоги! Низький уклін, дорогі наші !

З повагою

Олександра СОТУЛА, голова Нікопольської організації ВО « Батьківщина»

***

ВІТАЄМО З 75-Ю РІЧНИЦЕЮ ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ!

Гірку чашу болю і страждань сповна довелося випити нашому народові в роки Другої світової війни. Велику ціну заплатили ми за Перемогу - Україна втратила понад 7 мільйонів своїх синів і дочок.

Учасники Великої Вітчизняної війни, які виявили небачену стійкість і мужність, щоб існувала наша держава і жили нові покоління її громадян, - і сьогодні серед нас. Але їх з кожним роком залишається все менше. На жаль, настане час, коли останній солдат Великої Вітчизняної залишить нас, а разом з ним у спогади відійде ціле покоління. Тим більшу повагу і любов ми маємо віддавати нашим дорогим ветеранам.

Поздоровляємо всіх ветеранів війни та всіх нікопольців з 75-ю річницею Великої Перемоги! Бажаємо міцного здоров’я, родинного благополуччя, довгих літ щасливого та мирного життя!

Адміністрація ВСМПО «ТИТАН Україна».

***

НЕХАЙ ВСІ ВІЙНИ НА ЗЕМЛІ ПРИПИНЯТЬСЯ!

Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.

У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам. Ми у вічному боргу перед вами за вашу обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які ви виявили в боях за рідну землю.

Хочемо побажати всім землякам щасливого, мирного, довгого життя. Нехай всі війни на Землі припиняться! Нехай повсюди запанує щастя, а горе обійде всіх стороною. Нехай всім нас світить лише ласкаве сонце та пройде теплий травневий дощ!

Адміністрація та профком ПАТ «Енергоресурси».

 


 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Свежий номер "Проспекта" Вы можете приобрести в точках продажи прессы или оформив подписку.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

53-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ