НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Новости Никополя Звернення. Фонд «Майбутнє Нікопольщини» допомагає нікополяцям пережити пандемію
Звернення. Фонд «Майбутнє Нікопольщини» допомагає нікополяцям пережити пандемію Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
31.03.2020 11:03

olejnik

Останні дні кардинально змінили життя в усьому світі. Нажаль, коронавірус вже зайшов в Україну і забирає життя наших громадян. В Дніпропетровській області є люди, що захворіли, оголошено надзвичайну ситуацію.

Ситуація змушує кожного з нас змінити звичайний ритм і спосіб життя. Я впевнений, що ми вирішимо цю задачу, якщо кожен з нас поставиться до цього серйозно і відповідально. Ми повинні зменшити ризик зараження один одного наскільки це можливо! Люди не повинні виходити з дому, крім ГОСТРОЇ необхідності, – це повинно стати жорстким правилом заради сотен і тисяч людських життів!

Благодійний фонд «Майбутнє Нікопольщини» при підтримці народного депутата України Дениса Германа з перших годин оголошення карантину прийняв рішення полегшити долю наших городян, які знаходяться в группі ризику, та організувати їм допомогу. Ми можемо доставити ліки з аптеки, здійснити комунальні платежі, придбати необхідний людині товар, та інше.

Зараз саме місто потребує якісної дезінфекції. Команда Благодійного фонду «Майбутнє Нікопольщини» буде організовувати заходи по дезінфекціїї нашого міста, яких, на жаль, досі не існувало.

І головне – з понеділка, 23 березня ми розгорнули акцію по наданню всім нікопольцям захисних антибактеріальних масок. Це роблять наші волонтери на входах в працюючі заклади і підприємства. Ми також надаємо маски нашим медикам, співробітникам МВД/МЧС, їм вони зараз дуже потрібні.

В ці важкі часи, ми закликаємо всіх небайдужих городян Нікополя, в кого є така можливість, долучатися до нашої команди волонтерів, щоб разом захистити місто і допомогти тим, хто цього потребує!

Приєднуйтесь до лав волонтерів та меценатів «Майбутнього Нікопольщини». Лише спільними зусиллями ми зможемо захистити і підтримати один одного!

Наш офіс на проспекті Трубників, 2; тел.: 067 225 74 47

Щиро вдячні кожному за підтримку. Бережіть себе! Всім 36,6!

 

З повагою, засновник Фонду "Майбутнє Никопольщини",
помічник народного депутата України,
Руслан Олійник.

 

 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Свежий номер "Проспекта" Вы можете приобрести в точках продажи прессы или оформив подписку.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

53-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ