НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Новости Никополя Важливо. Лікарня №4 перейшла на особливий режим роботи
Важливо. Лікарня №4 перейшла на особливий режим роботи Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
31.03.2020 10:51

У зв'язку з посиленням карантинних заходів в лікувально-профілактичних закладах міста, з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID - 19, КП «Нікопольська міська лікарня №4» міської ради переходить на особливий режим функціонування. Стаціонарні відділення приймають тільки ургентних хворих. На період карантину візит до пацієнтів родичів категорично заборонено.

У поліклінічному відділенні лікарні прийом пацієнтів лікарями – спеціалістами проводиться в першу зміну і тільки в ургентних станах. Лікарня відновить свою роботу в повному обсязі після поліпшеення епідеміологічної ситуації. У разі необхідності можна звертатися до реєстратури за телефонами: 099-197-26-00, 068-983-67-52 та чергового адміністратора: 066-704-36-25

Просимо поставитися до ситуації з розумінням. 

Бажаємо всім міцного здоров’я та гідно пережити ці нелегкі часи.

 

Адміністрація лікарні №4.

 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Свежий номер "Проспекта" Вы можете приобрести в точках продажи прессы или оформив подписку.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

21-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ