НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Новости Никополя ЗВЕРНЕННЯ НІКОПОЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ АНДРІЯ ФІСАКА З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ
ЗВЕРНЕННЯ НІКОПОЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ АНДРІЯ ФІСАКА З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
28.01.2020 10:16

fisak

Шановні нікопольці!

29 січня ми згадуємо героїчний бій під Крутами, що відбувся під час наступу московсько-більшовицьких військ на Київ у 1918 році та став символом стійкості, самопожертви та патріотизму української молоді у боротьбі за державність.

Подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили нашу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі. Тож будьмо гідними безсмертного подвигу Героїв Крут – бережімо рідну Батьківщину від ворожих зазіхань!

Лише спільними діями, лише в єднанні навколо національних цінностей та інтересів ми можемо досягти шляхетної мети – звільнення українських окупованих територій, побудови сильної, вільної й справедливої України, рівної серед рівних в спільноті європейських побратимів. Сааме це може сьогодні бути найкращим внеском у пам’ять про Героїв Крут.

Слава Україні! Героям Слава!

 

 

 

 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Свежий номер "Проспекта" Вы можете приобрести в точках продажи прессы или оформив подписку.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

48-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ