НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Новости Никополя На розвиток місцевих громад Нікопольського регіону надійшло 1,2 мільярди гривень податків і зборів
На розвиток місцевих громад Нікопольського регіону надійшло 1,2 мільярди гривень податків і зборів Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
17.10.2019 09:55

podatkiВ. о. начальника Нікопольського управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області Володимир Джавун повідомив щодо надходжень податків і зборів до бюджетів місцевих громад Нікопольського регіону. За січень–вересень п. р. надійшло 1,2 мільярди грн.

Керівник Нікопольського управління акцентував увагу на трійку податків-лідерів, які наповнюють місцеві бюджети.

Перше місце традиційно обіймає податок на доходи фізичних осіб, який є основним джерелом надходжень. За січень–вересень 2019 року надійшло 772,1 млн грн цього податку.

Друге місце належить платі за землю – 214,2 млн грн.

На третьому місці – єдиний податок – 99,0 млн грн.

«Завдяки повній та своєчасній сплаті податків, рівномірного поповнення бюджету та злагодженій взаємодії податківців з платниками податків вдається досягти позитивної динаміки надходжень до бюджету», – зазначив Володимир Джавун.

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

07-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ