НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Новости Никополя Відлуння події. Вшанували пам’ять загиблих партизан та підпільників
Відлуння події. Вшанували пам’ять загиблих партизан та підпільників Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
01.10.2019 11:27

22 вересня в Україні традиційно відзначають День партизанської слави як державне визнання неоціненного внеску народних месників у велику Перемогу над нацизмом.

З цієї нагоди в Нікополі біля Братської могили членів підпільної комсомольської організації та мирного населення – жертв фашизму 1941-1945 років та пам’ятного знаку жертвам Голокосту відбулося урочисте покладання квітів. Участь у заході взяли представники місцевої влади, підприємств міста, ветеранських організацій, учнівська молодь та небайдужі нікопольці. Працівник Нікопольського краєзнавчого музею надав для присутніх історичну довідку про подвиги партизанського руху на окупованій території України та зокрема у Нікопольському районі під час Другої світової війни.

Пам'ять всіх загиблих партизанів та підпільників, хто в суворий воєнний час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не шкодуючи крові і самого життя, вшанували хвилиною мовчання.

pamyat

Діти занають якою ціною завойована перемога

 

Прес-служба міськради.

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

21-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ