НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Новости Никополя Шановні нікопольці! Прийміть найсердечніші вітання і побажання з нагоди головного свята нашої держави – Дня Незалежності України!
Шановні нікопольці! Прийміть найсердечніші вітання і побажання з нагоди головного свята нашої держави – Дня Незалежності України! Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
23.08.2019 00:00

den

Шановні нікопольці!

Прийміть найсердечніші вітання і побажання з нагоди головного свята нашої держави – Дня Незалежності України!

У нинішньому році ми відзначаємо вже 28-ту річницю незалежності України. Це свято стало символом самоствердження, відчуття волі та суверенності як для нашої країни, так і для кожного з нас.

Становлення та утвердження України проходило тисячоліттями. Історія державності завжди нам нагадуватиме про звитяжні сторінки нашого національного формування.

Сьогодні ми, як ніколи, повинні пам’ятати про те, якою ціною нам далася незалежність. Адже наша молода держава знову переживає нелегкі часи. Під загрозою опинилися самостійність України та цілісність її кордонів, котрі, як і багато років тому, боронять справжні патріоти, сини своєї країни. І я впевнений, що Україна переможе завдяки національному духу та незламній волі її народу.

Ми маємо пам’ятати, що Україна у нас одна – єдина і неподільна. Тому всі ми прагнемо, щоб у нашому суспільстві панували порозуміння і згуртованість, а на рідній землі – добробут, любов і такий довгоочікуваний мир!

Тож, у цей святковий день я бажаю кожному українцю добра, злагоди, міцного здоров’я та сімейного затишку, а нашій рідній Україні та Нікополю – процвітання на шляху до європейського майбуття!

З повагою Андрій ФІСАК, міський голова м. Нікополя.

 

Шановні нікопольці! Дорогі друзі!

Вітаю вас з великим державним святом – Днем Незалежності України!

Це по-справжньому визначна дата, яку ми відзначаємо з гордістю та любов’ю.

24 серпня 1991 року здійснилася довгоочікувана мрія багатьох поколінь нашого народу. Україна одержала статус суверенної держави, а день проголошення Незалежності став найбільшим національним святом.

Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за свободу.

Двадцять вісім років, прожитих з часу здобуття Незалежності, були сповнені різноплановими й неоднозначними подіями. Ми багато пережили негараздів, розчарувань, навіть втрат… Але нам пощастило стати учасниками нових демократичних перетворень, вкласти свою працю, свій розум, частину свого серця і душі у розбудову нашого рідного міста, а значить всієї України.

Нехай же свято Незалежності принесе подальше згуртування суспільства, розуміння причетності кожного до творення нового життя в Україні і відповідальності за її долю, за майбутнє, за наших дітей!

Зі святом вас, дорогі співвітчизники! Щастя і процвітання нашій Україні! Щасливої долі, миру, добробуту, любові та очікуваних сподівань кожній родині!

 

З повагою Руслан Олійник, засновник Благодійного фонду «Майбутнє Нікопольщини».

 

Шановні нікопольці!

Прийміть найщиріші вітання з нашим головним державним святом – ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Минуло 28 років з того дня, коли Верховна Рада прийняла Акт про незалежність України, заявивши всьому світові, що вона є державою, яка зробила свій вибір на користь цивілізованого демократичного майбутнього.

Україна стала державою, яка має своє історичне минуле, свою долю та майбутній шлях розвитку. І це визнав весь світ.

На нашу долю випала велика місія – втілювати в життя заповітні мрії українського народу про справедливу та заможну державу, найвищою цінністю якої є людина.

Нашому поколінню пощастило бути не тільки свідками цієї визначної події, а і брати участь у створенні нового українського суспільства. Мільйони людей вперше відчули себе громадянами, прониклися високою відповідальністю за державу, за родину і за власну долю. Ми стали сильнішими духом, бо зрозуміли – все залежить від нас.

В день свята нашої держави бажаю вам, дорогі нікопольці, щоб здійснювалися ваші найкращі сподівання, завжди був мир на землі, а в кожній родині панували любов та добробут.

 

З повагою Олександра Сотула, голова Нікопольської партійної організації

ВО «Батьківщина».

den-3

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.


AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

07-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ