НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Новости Никополя Андрій Шипко домігся виділення державних коштів на ремонт нікопольської траси
Андрій Шипко домігся виділення державних коштів на ремонт нікопольської траси Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
18.07.2019 13:43

shipko-photo

Автодорога «Нікополь – Дніпро» вже багато років чекає на масштабний капітальний ремонт. Півметрові ями псують автівки та нерви нікопольців.

Не так давно на в’їзді в місто з’явився 7-кілометровий відрізок нормального дорожнього покриття. Водії жартують, що це бонус для тих, хто здолав 65-кілометрову смугу перешкод до Нікополя. Цей дорожній бонус утворився на трасі завдяки наполегливому відстоюванню інтересів нікопольців народним депутатом України Андрієм Шипком. Саме він буквально «видавив» з урядовців необхідні на ремонт дороги кошти.

І от нова перемога нашого депутата. Під час зустрічі з керівником Укравтодору Славомиром Новаком досягнуто домовленість про включення цієї дороги до урядової програми. Це дає 100-відсоткову впевненість в тому, що багатостраждальний нікопольський «напрямок» буде відремонтований.

На капітальний ремонт очікують тисячі автошляхів в Україні. Відремонтувати одночасно всі нереально. От і змагаються чиновники й політики у наполегливості й аргументованості, відстоюючи інтереси своїх регіонів. Андрій Шипко переміг. Дорога на Нікополь буде!

– Це не тільки моя, це наша спільна перемога. У які тільки двері ми не стукали, кого тільки не просили, не переконували. Вперше від часу будівництва траси тут буде проведено не ямковий чи шматковий ремонт. Тут буде якісне сучасне покриття. Перший крок на шляху до перемоги зроблено, гроші виділено. Тепер наше спільне завдання – проконтролювати, щоб роботи виконувалися за світовими стандартами, а бюджетні гроші освоювалися відповідально та прозоро, – заявив Андрій Шипко.


Вікторія МИКОЛЕНКО.

 

Адміністрація Нікопольського РЕМ.Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Свежий номер "Проспекта" Вы можете приобрести в точках продажи прессы или оформив подписку.
AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

27-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ