НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Новости Никополя ЗАПРОШУЄМО до участі у конкурсі «ЧИСТЕ МІСТО»!
ЗАПРОШУЄМО до участі у конкурсі «ЧИСТЕ МІСТО»! Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
03.07.2019 08:00

konkurs

Відповідно до розпорядження міського голови Андрія Фісака в Нікополі проводиться міський конкурс «Чисте місто».

Для участі у конкурсі керівникам об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, головам квартальних комітетів, мешканцям приватних будинків, юридичним, фізичним особам необхідно надати заяву з інформацією про учасника, кольорові підписані фотографії з вказівкою дати зйомки чи відеозйомки об’єкту конкурсу.

Конкурс проводиться за такими номінаціями. Серед приватних та багатоповерхових будинків ОСББ: «Квітучий дім», «Зелений оазис», «Кращий дизайн», «Краща вулиця у приватному секторі», «Кращий голова квартального комітету», «Кращий голова/керівник будинку ОСББ».

Документи для участі у конкурсі треба подати до відділу внутрішньої політики та взаємодії з громадськістю Нікопольської міської ради (вул. Електрометалургів, 3-а, кабінет №34) або надіслати на електронну адресу: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript в термін до 15.08.2019 року. Заяви, подані пізніше 15.08.2019 року або оформлені не в повному обсязі, конкурсною комісією розглядатися не будуть.

Більш детальну інформацію про конкурс можна отримати у відділі внутрішньої політики та взаємодії з громадськістю (каб. №34,34/1, 2-й поверх виконкому, тел.: 68-45-49).

 

Адміністрація Нікопольського РЕМ.Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Свежий номер "Проспекта" Вы можете приобрести в точках продажи прессы или оформив подписку.
AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

21-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ