НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Новости Никополя ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ! ПЕРЕВІРТЕ СЕБЕ У СПИСКУ
ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ! ПЕРЕВІРТЕ СЕБЕ У СПИСКУ Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 1
ХудшийЛучший 
18.03.2019 16:33

viboriЯкщо ви бажаєте змінити місце голосування або перевірити своє включення до Державного реєстру виборців, повідомляємо, що в березні відділ ведення Державного реєстру виборців Нікопольської міської ради працює без вихідних.

Графік роботи:

Понеділок – четвер з 9.00 до 18.00, перерва з 13.00 до 13.45.

П’ятниця з 9.00 до 16.45, перерва з 13.00. до 13.45.

Субота – неділя з 9.00 до 18.00, перерва з 13.00 до 14.00.

Для включення або внесення змін до реєстру при собі необхідно мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України та документи, що підтверджують необхідність внесення змін (свідоцтво про шлюб, свідоцтво про зміну прізвища, імені, свідоцтво про смерть).

Для зміни місця голосування – паспорт та документ, що підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси (довідка з місця роботи, навчання або місця проживання, путівка тощо).

Мешканцям з Автономної республіки Крим та тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей – тільки паспорт.

Адреса: м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 3 (будинок міської ради), 2-й поверх, каб. №22. Телефон для довідок: 68-45-53.

 


Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

49-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ