НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Новости Никополя Шановні нікопольці, жителі Нікопольського району та міста Покров!
Шановні нікопольці, жителі Нікопольського району та міста Покров! Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
30.12.2018 16:58

sotula-2Ось і закінчився та пішов в історію 2018 рік… Яким він був – кожен оцінить по-своєму. Як і всі останні роки, 2018-й в цілому був непростим і нелегким для більшості українців. Все ж дякуємо Всевишньому, що він відбувся і ми зустрічаємо наступний 2019 рік. Ми йдемо в новий рік з надією, оптимізмом та великою вірою в краще майбутнє.

Новий рік – це казкове свято. Зустрічаючи його, ми всі перебуваємо в піднесеному настрої, віримо в чудо і сподіваємося, що наступний рік неодмінно буде кращим, щасливішим, спокійнішим.

Від щирого серця хочу привітати всіх з Новим 2019 роком! Перш за все бажаю миру, процвітання, злагоди та порядку в нашій рідній Україні! Добробуту, взаєморозуміння та спокою в кожному домі! Хай всі мрії, бажання та сподівання, які люди загадують у новорічну ніч, неодмінно здійснюються! Бажаю кожному міцного здоров’я, успіхів, щасливого життя! Намагайтеся бачити в навколишньому світі тільки добро, даруйте своїм близьким та рідним любов, повагу та щирі почуття!

З Новім роком! Хай щастить кожному!


З повагою Олександра СОТУЛА,
керівник Нікопольської окружної партійної організації ВО «Батьківщина»
.

 

 


Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

25-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ