НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Новости Никополя Шановні нікопольці! Скорботний День пам’яті жертв голодоморів щорічно об’єднує український народ навколо вшанування пам’яті про загиблих від тих страшних подій!
Шановні нікопольці! Скорботний День пам’яті жертв голодоморів щорічно об’єднує український народ навколо вшанування пам’яті про загиблих від тих страшних подій! Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
24.11.2018 15:40

fisak

По сьогоднішній день не вкладається у голові те, що на щедрій українській землі, де простягаються широкі пшеничні лани, люди падали від голоду, який був штучно створений тодішнім режимом з метою знищення української нації. Ми маємо усвідомити: щоб цього більше не сталося з нашими дітьми, внуками, правнуками, маємо бути єдині та стійкі у захисті та розбудові Української держави та разом берегти мир і суспільну злагоду в ній.

Сьогодні вшанування пам’яті жертв голодоморів – не історична данина, а глибока духовна рана, яка нестерпним болем пронизує пам’ять і його очевидців, і сучасного покоління.

Схилімо голови у глибокій жалобі та запалімо свічу пам’яті у власній оселі та у своїй душі за тими, хто загинув голодною смертю, став жертвою репресій тоталітарного режиму.

Нехай же згуртує нас пам’ять про всіх невинно загиблих в роки голодомору в Україні!

 

З повагою Андрій ФІСАК, міський голова.

 

 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

48-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ