НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Новости Никополя Шановні ветерани! Сердечно вітаю Вас зі знаменною віхою в історії України – 74-ю річницею її визволення від нацистських загарбників.
Шановні ветерани! Сердечно вітаю Вас зі знаменною віхою в історії України – 74-ю річницею її визволення від нацистських загарбників. Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
28.10.2018 00:00

vedernikov

Сердечно вітаю Вас зі знаменною віхою в історії України – 74-ю річницею її визволення від нацистських загарбників.

В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам.

Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога і складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території, в таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до Великої Перемоги.

Щиро бажаю Вам миру і злагоди, міцного здоров’я, довгих років життя, добробуту й благополуччя кожній родині.

 

З повагою Микола ВЕДЕРНІКОВ,
голова організації ветеранів.

 


Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

11-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ