НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Новости Никополя Канадці знайомилися з українською історією на Нікопольщині та в Запоріжжі
Канадці знайомилися з українською історією на Нікопольщині та в Запоріжжі Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
16.10.2018 13:55

Дводенний маршрут Запоріжжям та Нікополем «Від Хортиці до п’яти Січей» став частиною великого інфотуру для туристичних операторів Канади. Тур організувала команда Асоціації індустрії гостинності України. Які ж точки маршруту відвідали канадці в Запоріжжі та на Нікопольщині?

kanadci-3

Фото на згадку про перебування на Нікопольщині

Відрізок маршруту турагенції «7 Січей» включав у себе відвідування Запорізької Січі на острові Хортиця та залишків плавнів Великого Лугу у Протолче, річкову подорож на острів Байда, а також екскурсію у козацький зимівник, музей судноплавства, до запорізького дуба.

На Нікопольщині гості відвідали місця п’яти Січей: Буцько-Томаківську Січ та її цілюще джерело; Нікопольський краєзнавчий музей, скіфський лапідаріум і скульптурну алею; пам’ятник Богдану Хмельницькому та пілон на місці обрання його Гетьманом Української Козацької Держави в Микитинській Січі у 1648 р.; Церкву Різдва Пресвятої Богородиці в Нікополі; Меморіальний комплекс на Могилі Івана Сірка в с. Капулівка (Чортомлицька і Базавлуцька Січі); музей с. Покровського і Хутір Калнишевського на місці останньої Нової Січі.

kanadci-4

kanadci-2

Гості не тільки оглядали наші козацькі пам’ятки, а й смакували українськими наїдками і напоями, пройшли майстер-клас із виготовлення українських ляльок-мотанок, послухали спів народного ансамблю с. Покровського, фотографувалися в народних і козацьких костюмах...

Також відвідали готелі у Запоріжжі (Хортіца Палас, Театральна, Інтурист) і Нікополі (ЕлітКлуб, Якір), в яких канадці зможуть зупинятися під час перебування в Україні.

Окрім Запоріжжя і Нікополя, інфотур пройшов через Київ, Одесу, Чернівці, Львів, Кам’янець-Подільський, Вінницю, курорт Буковель, Коломию, Івано-Франківськ та Житомир.

Окрім основного маршруту, туроператори могли обрати і додаткові. Саме наш відрізок відвідала business development manager туроператору Connaissance з міста Торонто – Ліз Дачук. Її супроводжувала директор британсько-українського туристичного оператору «Арктур» Наталія Соболева.

kanadci

Гості залишилися дуже задоволеними відвідуванням Запоріжжя і Нікополя, а також України в цілому. Попереду збір груп канадців (серед яких 1,4 млн. – українська діаспора) та прийом їх в Україні.

Серед слабких сторін – звичайно, дороги, а саме – відрізок у м. Марганець на шляху із Запоріжжя у Нікополь!

Турагенція «7 Січей» вдячна за сприяння в організації нашого відрізку інфотуру турклубу «В Дороге», авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України», департаменту культури і туризму Запорізької міської ради, Нікопольському краєзнавчому музею та всій команді Асоціації індустрії гостинності!

Особлива вдячність Покровській селищній раді та її голові Миколі Хнюкалу – за теплий обрядовий прийом з хлібом-сіллю, рушниками, співами, танцями. Така щира гостинність дуже розчулила нашу гостю Ліз, прабабуся і прадідусь якої колись емігрували з України.

Чекаємо на канадських туристів!

 

P.S.

Відео з Нікопольського краєзнавчого музею – за посиланням: https://www.facebook.com/olFeldman/videos/2009131032482101/

Фото: https://dropmefiles.com/FSyag

 


Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

11-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ