НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Новости Никополя Шановні абоненти КП «Нікопольводоканал»!
Шановні абоненти КП «Нікопольводоканал»! Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
11.06.2018 11:16

vodokanalНа сьогодні спостерігаються випадки несакціонованих проникнень в камери і колодязі водопровідних мереж невідомих осіб з метою зміни тиску подачі води або повного перекриття водопосчання. Такі дії призводять до розбалансування системи мереж водопостачання та відсутності водозабепечення на відповідних дільницях.

Шановні абоненти, звертаємо особливу увагу, що при проведені робіт на мережах водопостачання працівники КП «Нікопольводоканал» обов’язково працюють з автотранспортними засобами нашого підприємства.

Враховуючи вищевикладене просимо Вас не залишатися байдужими до ситуації, що склалася, та повідомляти до диспетчерської служби водоканалу (працює цілодобово) про підозрілі випадки несанкціонованних проникненнь в камери та колодязі водопровідних мереж за телефонами: 688-401, 688-402, 066-384-16-34, 067-203-86-04.

 

 Адміністрація.


 

Статья предоставлена лучшей газетой Никополя — "Проспект Трубников". Подписывайтесь на газету в специальном разделе нашего портала -"ПОДПИСКА", а также во всех почтовых отделениях. Свежий номер "Проспекта" Вы сможете приобрести в точках продажи прессы.

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

19-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ