НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Справочная информация г. Никополь Інструкція з підключення телетюнера
Інструкція з підключення телетюнера Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
02.08.2012 14:39

TV-tuner_2Управління соціального захисту населення інформує, що 01 липня 2012 року закінчився термін прийому заяв від громадян  на безкоштовне отриманняя телетюнера.

В Україні вже побудований і на повну потужність працює телемережа наземного ефірного мовлення. Це означає, що тепер за допомогою антени можна дивитись 20 (незабаром 32) українських телеканалів в високій цифровій якості зображення та звуку. Для прийому цього сигналу необхідно між антеною і телевізором підключити телетюнер.

Незабаром УДППЗ «Укрпошта» почне доставку телетюнерів на адреси громадян, які написали заяви на отримання безкоштовних телетюнерів. Черговість доставки буде відповідно до отриманих заяв.

Забезпечення телетюннерами громадян буде безкоштовним і з розрахунку один телетюнер на одне житлове приміщення.

З метою роз’яснення громадянам способу підключення телетюнерів та прийому програм цифрового телебачення надаємо інструкцію щодо підключення телетюнера.

tv-tunerІнструкція з підключення телетюнера

В Україні вже працює цифрове телебачення.

Для його прийому необхідно між антеною та телевізором підключити телетюнер:

- кабель від антени під’єднати до відповідного роз’єму на телетюнері;

- телетюнер за допомогою потрійного кабелю з трьома роз’ємами різних кольорів, підключити до роз’ємів відповідних кольорів телевізора.

Увімкнути у розетку кабелі живлення телевізора телетюнера. Натиснути на пультах дистанційного керування телевізора та телетюнера кнопки вмикання цих пристроїв (можуть бути позначені символом tv-tuner1).

На екрані телевізора за кілька секунд з’явиться меню «Майстер налаштування». Використовуючи ПУЛЬТ ТЕЛЕТЮНЕРА, здійсніть послідовно необхідні налаштування, визначені у меню.

Мова меню: використовуйте кнопки tv-tuner_btn для вибору мови меню та натисніть кнопку ОК для підтвердження вибору.

Країна: використовуючи кнопки tv-tuner_btn , виберіть у списку країну «Україна» та натисніть кнопку ОК для підтвердження вибору.

Режим екрану: використовуючи кнопки tv-tuner_btn, виберіть відповідний формат екрану (якщо екран телевізора прямокутний - бажано обрати“16:9”, якщо звичайний – “4:3”) та натисніть кнопку ОК для підтвердження вибору.

Живлення антени: використовуйте кнопки tv-tuner_btn для включення живлення антени у разі потреби (режим Вкл.) та натисніть кнопку ОК для підтвердження вибору.

Виберіть у меню «Майстер налаштування» пункт Далі та натисніть кнопку ОК для підтвердження вибору.

У меню “Налаштування антени” виберіть пункт Пошук та натисніть кнопку ОК для підтвердження вибору.

Телетюнер почне пошук каналів, на екрані буде відображатися інформація про знайдені канали. Як тільки пошук каналів буде завершено, телевізор включиться на каналі, що знаходиться першим у списку каналів.

Приємного перегляду програм цифрового телебачення!

Управління праці і соціального захисту населення

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

21-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ