НТМ - Новини Твого Мiста

  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Главная Справочная информация г. Никополь До 30 квітня укладіть договори оренди землі!
До 30 квітня укладіть договори оренди землі! Печать E-mail
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
09.04.2012 12:19

Після того, як в місцевих ЗМІ з’явилася інформація стосовно укладання договорів оренди землі, в міську раду надійшло чимало дзвінків з проханням пояснити ситуацію. Детальніше про процедуру оформлення договорів оренди землі розповідає в. о. начальника управління комунального майна міської ради І. Пороскун.

-          Іване Івановичу, розкажіть більш детальніше, кому потрібно звернутися за укладанням договорів?

-          Перш за все, це юридичні та фізичні особи, які мають у власності об’єкти нерухомого майна.

-          А власники присадибних земельних ділянок, садівничих, гаражних кооперативів також повинні впорядковувати свої документи на право власності?

-          Загалом повинні, але при можливості або необхідності, оскільки на сьогоднішній день проектна документація коштує від 1000 до 1500 грн., не кожний мешканець в змозі оплатити ці послуги. Тим паче, що вони сплачують податок на землю. Тому в даному випадку ми зобов’язуємо суб’єктів підприємницької діяльності, які користуються земельною ділянкою без правовстановлюючих документів та мають від цієї діяльності прибуток, чи планують в майбутньому одержати прибуток, заключити договори.

-          Куди звернутися тим, хто має намір заключити договори?

-          Ми чекаємо на всіх до 30 квітня в муніципальному центрі «Партнери» за адресою: вул. Електрометалургів, 3 (міська рада). Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном 5-11-36.

-          Звісно, що буде деякий відсоток суб’єктів господарювання, які не звернуться до вас, не заключать договори оренди. Чи передбачені для них санкції?

-          Звичайно. Всім особам, які користується земельними ділянками без договорів оренди і не надали їх до міської ради до встановленого строку, будуть нараховані збитки з подальшою передачею справи до правоохоронних органів для подальшого реагування. Після прийняття відповідного рішення, вони будуть зобов’язані звернутися до нас, щоб оформити договори оренди. Хочу наголосити, що в незалежності від цільового використання земельних ділянок, розмір орендної плати буде встановлений максимальний – не 3%, а 12% від нормативної грошової оцінки землі. Ці умови були попередньо обговорені на останньому засіданні сесії міської ради.

Відділ прес-служби міської ради

AddThis Social Bookmark Button
 

Нам интересно Ваше мнение по затронутой выше теме. А что думаете Вы? Ваши мнения лягут в основу нашей дальнейшей работы. Лучшие высказывания будут опубликованы в "Проспекте Трубников".

     Свежий номер уже в продаже

13-01

Посмотреть предыдущие выпуски

О нас

Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ


цены на проектирование КМД
metfab.ru